Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Najlepsza dieta
PostNapisane: 24 cze 2010, o 17:03 

Dołączył(a): 24 cze 2010, o 17:00
Posty: 1

Offline
Cześć,

Napiszcie, jaka według was jest najlepsza dieta :?:

Ja chciałam zwrócić waszą uwagę na najlepszą według mnie dietę pod słońcem. Mianowicie dietę białkową… Stosuję ją od dwóch miesięcy i schudłam już 7 kg.

Jem tylko same białko i warzywka i jest super, jeśli chodzi o efekty… :D

Polecam.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Najlepsza dieta
PostNapisane: 27 cze 2010, o 15:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2010, o 19:48
Posty: 24
Lokalizacja: Białystok

Offline
yplocka1 a czy mogłabyś się podzielić szczegółami odnośnie twojej diety białkowej? Co dokładnie jesz? Jak wygląda twój dzienny plan, jeśli chodzi o żywienie oraz czy stosujesz jakieś środki pomocnicze w diecie?

Jeśli masz jakieś materiały na temat opisywanej przez ciebie diety to bardzo chętnie poczytałabym.

Pozdrawiam Cię serdecznie...


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Dieta Sojowa
PostNapisane: 3 lip 2010, o 23:32 

Dołączył(a): 3 lip 2010, o 23:27
Posty: 2

Offline
Ja mam 100 % dietę, sprawdzoną na mnie i moim mężu. Według książki o grupach krwi. Całe żywienie polega na doborze odpowiednich produktów dla danej grupy krwi, a podstawą jest soja. Mój mąż schudł 30 kg, a ja 15 kg. Nie ma efektu jojo, a samopoczucie jest doskonale. Problemy z ciśnieniem krwi również wracają do normy.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Najlepsza dieta
PostNapisane: 4 lip 2010, o 16:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lip 2010, o 15:13
Posty: 16
Lokalizacja: Rzeszów

Offline
Ja również słyszałam o diecie białkowej, o której pisze yplocka1. Jednakże z własnego doświadczenia wszystkim polecam dietę sojową, która poza wszystkim swoimi pozytywnymi właściwościami jest dobierana do grupy krwi, co jest bardzo dużym atutem korzystnie wpływającym na organizm. :D

Natasza internecie można znaleźć dużo informacji na ten temat obu diet. :o

Polecam... Schudłam dużo i jestem bardzo z niej zadowolona.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Najlepsza dieta
PostNapisane: 6 lip 2010, o 21:53 

Dołączył(a): 6 lip 2010, o 21:46
Posty: 1

Offline
Zgadzam się z gonga2. Ja też stosowałam tą dietę i mogę ją polecić każdemu! Początkowo niedowierzałam że grupa krwi może mieć wpływ na to co powinniśmy jeść, jednak gdy zaczęłam stosować się do zaleceń czułam się o wiele lepiej.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Najlepsza dieta
PostNapisane: 25 lip 2010, o 09:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2010, o 17:48
Posty: 26
Lokalizacja: Wrocław

Offline
A czy diety, o których jest mowa w tym wątku może bez obaw stosować facet? Czy dla mężczyzna są innego rodzaju diety?

Piszę z ciekawość, bo nigdy nie stosowałem żadnej diety i na chwilę obecną nie jest mi to potrzebne.

Pozdrawiam wszystkie Panie i Panów też...


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Najlepsza dieta
PostNapisane: 25 lip 2010, o 14:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, o 11:13
Posty: 32

Offline
Wiesz myślę, że jeśli chodzi o diety, o których do tej pory była mowa na forum to bez żadnych przeszkód mogą je stosować Panowie.

To są diety, więc z założenia nie powinny szkodzić nikomu. Rzecz jasna, że wszystko należy stosować z głową, a nie jak to czasem się zdarza głodówki czy coś podobnego. :D

_________________
Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na
krytykę innych.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Najlepsza dieta
PostNapisane: 8 sie 2010, o 16:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sie 2010, o 13:03
Posty: 10
Lokalizacja: Nowy Sącz

Offline
Ja nie używam żadnej diety typu białkowa czy dobierana pod kątem grupy krwi. Posiłki staram się dobierać zgodnie z tabelą kalorii. Dużo jem owoców i warzyw...


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Najlepsza dieta
PostNapisane: 6 sty 2011, o 09:44 

Dołączył(a): 6 sty 2011, o 09:41
Posty: 1

Offline
A... ja ostatnio sporo schudłam na Diecie Dukana.

Polecam ją. ;)


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Najlepsza dieta
PostNapisane: 9 sty 2011, o 11:49 

Dołączył(a): 9 sty 2011, o 11:38
Posty: 2

Offline
A co sądzicie na temat ,,Diety celebrytów i modelek”, która od pewnego czasu w pewnych kręgach jest bardzo popularna, a przez niektórych jest bardzo krytykowana za swoją szkodliwość i negatywny wpływ na organizm :?:

Dla osób, które nie widzą, do czego nawiązuję przedstawiam poniżej fragment artykułu, który ukazał się na jednym ze znanych portali.

,,Żelki zamiast sałaty? Sweetie Diet to najnowszy hit w wielkiej Brytanii i USA. Nawet gwiazdy poddały się magii słodyczy. Ale efekty tej diety mogą mieć gorzki smak...

Sweetie Diet, czyli cukierkowa dieta, zaleca rezygnowanie z regularnych posiłków na rzecz porcji żelkowych fasolek, misiów i mieszanki lukrecji bez cukru.

- Modelki i celebrytki stosują to od lat - zdradza osoba ze świata mody. - Na sesjach zdjęciowych zawsze muszą być miski ze słodkościami. Żelki nie są kłopotliwe w jedzeniu, nie brudzą, a dziewczyny lubią po nie sięgać, aby dodać sobie trochę energii.

- To oczywiste, że ta dieta spodoba się młodym dziewczynom - zapewnia dietetyk Ian Marber. Podkreśla jednocześnie, że dieta nie ma żadnych wartości. - Początkowo możemy czuć zastrzyk energii, jednak później mogą nastąpić wahania nastrojów, migreny, podenerwowanie i drażliwość - ostrzega.

Sweetie Diet szybko też przestaje przynosić rezultaty - zapewnia dietetyk Carole Symons. Podobnie jak inne restrykcyjne diety, ta również ogranicza liczbę spożywanych kalorii. Skutkiem jest efekt jo-jo.

Jednak cena, jaką przyjdzie zapłacić amatorom słodyczy będzie jeszcze wyższa. - Cukry zawarte w słodyczach są substancjami antyodżywczymi. Oznacza to, że okradają one nasze ciało z niezbędnych i wartościowych substancji odżywczych. Efekty uboczne tej diety mogą być również widoczne na naszej skórze - zauważa Symons.

- W swoim życiu wypróbowałam wiele diet, jednak dieta cukierkowa wydaje mi się najbardziej zwariowana. Jeśli myślimy o restrykcyjnym ograniczeniu kalorii to zalecam dietę wegańską - dodaje dietetyk…”
:shock:

Ja swoją opinię na temat tego rodzaju diet pozostawię bez komentarz... ;)


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Najlepsza dieta
PostNapisane: 11 maja 2011, o 12:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 09:46
Posty: 6
Lokalizacja: Oświęcim

Offline
ksiezyc1355 napisał(a):
A co sądzicie na temat ,,Diety celebrytów i modelek”, która od pewnego czasu w pewnych kręgach jest bardzo popularna, a przez niektórych jest bardzo krytykowana za swoją szkodliwość i negatywny wpływ na organizm :?:

Dla mnie osobiście nie jest to żadna dieta :!: :!: :!: Dieta z założenia powinna wiązać się ze zdrowym odżywianiem i dbałością o własny organizm (utrata zbędnych kilogramów powinna być na końcu). A tu mamy do czynienia z metodami, których działanie może być wręcz przeciwne…

Szerokim lukiem omijam tego typu propozycji na odchudzanie… Ale decyzja jak zawsze należy do Was…

_________________
Zasypiam z myślą o lepszym jutrze, budzę się i zawsze jest dzisiejszy dzień.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Najlepsza dieta
PostNapisane: 1 lip 2013, o 14:12 

Dołączył(a): 6 kwi 2011, o 09:42
Posty: 8

Offline
Warzywa i owoce:). Nie mrożonki...


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Najlepsza dieta
PostNapisane: 21 sty 2014, o 20:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2011, o 18:00
Posty: 20

Offline
Posiłki częste, ale nie do syta z ograniczeniem tłuszczów i cukrów. :D

Pomaga.


 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron